Uludağ Orman Köşkleri Nerede, Fiyatı Ne Kadar?

0
143
Uludağ Orman Köşkleri Nerede, Fiyatı Ne Kadar?
Uludağ Orman Köşkleri Nerede, Fiyatı Ne Kadar?

Ülkemizdeki kış turizminin en önemli noktalarından birisi olan Uludağ’da farklı bir tatil arıyorsanız Uludağ Orman Köşkleri tam size göre!

Uludağ’da tatil yapabileceğiniz onlarca farklı otel mevcut, ancak kalabalıktan biraz daha uzakta kalıp huzurlu bir tatil yapmayı düşünüyorsanız, Uludağ Orman Köşkleri ilginizi çekebilir.

Uludağ Orman Köşkleri, Uludağ oteller bölgesinin yaklaşık 800 metre uzağında, “sarı alan” adı verilen bir bölgede çam ormanın içinde yer alan 21 ahşap köşkten oluşmaktadır.

Köşkler ormanın içerisinde yer alması nedeniyle kış aylarında bembeyaz kar manzaraları ile yaz aylarında ise yemyeşil doğası ile oldukça sessiz ve huzurlu bir tatil vaat ediyor.

Köşklerin içerisinde salon, yatak odaları, mutfak ve banyo bulunuyor.

Uludağ Orman Köşkleri Nerede?

Uludağ Orman Köşkleri, Bursa’nın gözde kış turizmi bölgelerinden Uludağ’da sarı alan adı verilen bölgede yer alıyor.

Uludağ Orman Köşkleri Fiyatı

Uludağ Orman Köşklerinde 4 ve 6 kişinin kalabileceği köşk tipleri mevcut, fiyatlarda misafir sayısına ve sezona göre belirleniyor.

Ortalama olarak iki kişilik bir köşkün günlük kirası 500TL ile 1.000TL arasında değişebiliyor. Dört kişilik bir kiralama içinde ortalama olarak 650TL ile 1.200TL arasında fiyatlar çıkmakta.

Konaklama yapacağınız tarihe ve kişi sayısına göre bir fiyat almak için buradaki linke tıklayabilirsiniz veya 0553 696 0016 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz